Panax Nedir? | Panax ® Resmi Satış Sitesi ve Panax Kampanyaları

Kibarlı Panax, Dr. Mustafa Eraslan tarafından formülize edilmiş ve patenti alınmış bir üründür.

Dr. Mustafa Eraslanın ürünü olan Kibarlı Panax bir bitkisel gıda takviyesidir. 1 Kutu Kibarlı Panax'da 90 kapsül bulunmaktadır. Kibarlı Panax'ı nasıl kullanmanız gerektiğiyle ilgili detaylı bilgiyi (0212) 521 46 00 nolu danışma hattımızdan alabilirsiniz.

Kibarlı panax sipariş
Kibarlı Ürünleri

Site içinde ara

KAMPANYA

Sipariş Ver

YENİ ÜRÜN

Sipariş Ver

KAMPANYA

Sipariş Ver

Panax Güvenli Alışveriş

Panax Nedir?

indir

Panax nedir?

Panax bitkisel gıda takviyesidir. Dr. Mustafa ERASLAN’ın yılların tecrübesini, bilgisini katarak hazırlayıp ortaya çıkardığı destek kuvvettir. İçerisinde herhangi kimyasal, alkol, uyuşturucu madde bulunmaması, tamamen bitkilerden elde edilmesi dolayısı ile herhangi bir yan etkisi bulunmamakta ayrıca Tarım Bakanlığının onayı, kontrolü altında sizlere sunulmaktadır. Panax günlük yaşamımızda, alışkanlıklarımızda, bunun gibi çeşitli etkenlerle vücudumuzda oluşan rahatsızlıkların giderilmesinde büyük bir gıda desteği olarak sizlere fayda sağlaması için üretilmiştir. Vücudumuzun alarm verdiği dönemlerde Kibarlı bitkisel gıda takviyesi sizin bu dönemi atlatmanızda en büyük destekçiniz olacaktır.

Yan etkisi varmıdır?

Belirlenen, test edilmiş hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Yan etki gösterebilecek herhangi kimyasal içermemektedir, tamamen doğal nebatlardan elde edilerek insanlar üzerinde herhangi yan etki bırakmadığı ispatlanmıştır. İlaç olmayan Kibarlı panax sadece destek olarak alınan bitkisel ürün olduğundan her yaş ve cinsiyet grubunda rahatça kullanılabilmektedir. Patenti alınıp satışa sunulana kadar gayet profesyonel, titiz, dikkatli ellerde kontrol, testler yapıldıktan sonra bakanlık onayına sunulmuş, insan sağlığına azami özen gösterilerek hazırlanmış bu ürün sizlerin sağlığında destek olabilmek amacıyla satışa çıkarılmıştır.

Nasıl kullanılmalıdır?

Tam anlamıyla faydasını görebilmek için en az 3 kutu bitirilmesi gereken ve kutuların içlerinde 90 kapsül barındırmaktadır. 8 saatte 1 kapsül olmak kaydıyla günde 3 tane içilmesi önerilmektedir. Ama kan sulandırıcı ilaç kullanan kişiler yada 60 yaş üzeri kişilerin 12 saatte 1 kapsül yani günde 2 adet kullanması önerilir. Sağlık sorunlarında ilaçların yanı sıra nebati destekleyiciler sizlere bu sorunlarınızı atlatmanızda büyük fayda sağlayacaktır. Panax kullanımı; Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Be Sociable, Share!
    Panax Telefon
    Basında Panax
    Panax Kapıda Ödeme Panax Ücretsiz Kargo Panax Paket Gizliliği

    Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )
    1+1=?