Panax Nedir? | Panax ® Resmi Satış Sitesi ve Panax Kampanyaları

Panax Nedir?

Panax nedir?

Panax bitkisel gıda takviyesidir. Dr. Mustafa ERASLAN’ın yılların tecrübesini, bilgisini katarak hazırlayıp ortaya çıkardığı destek kuvvettir. İçerisinde herhangi kimyasal, alkol, uyuşturucu madde bulunmaması, tamamen bitkilerden elde edilmesi dolayısı ile herhangi bir yan etkisi bulunmamakta ayrıca Tarım Bakanlığının onayı, kontrolü altında sizlere sunulmaktadır. Panax günlük yaşamımızda, alışkanlıklarımızda, bunun gibi çeşitli etkenlerle vücudumuzda oluşan rahatsızlıkların giderilmesinde büyük bir gıda desteği olarak sizlere fayda sağlaması için üretilmiştir. Vücudumuzun alarm verdiği dönemlerde Kibarlı bitkisel gıda takviyesi sizin bu dönemi atlatmanızda en büyük destekçiniz olacaktır.

Yan etkisi varmıdır?

Belirlenen, test edilmiş hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Yan etki gösterebilecek herhangi kimyasal içermemektedir, tamamen doğal nebatlardan elde edilerek insanlar üzerinde herhangi yan etki bırakmadığı ispatlanmıştır. İlaç olmayan Kibarlı panax sadece destek olarak alınan bitkisel ürün olduğundan her yaş ve cinsiyet grubunda rahatça kullanılabilmektedir. Patenti alınıp satışa sunulana kadar gayet profesyonel, titiz, dikkatli ellerde kontrol, testler yapıldıktan sonra bakanlık onayına sunulmuş, insan sağlığına azami özen gösterilerek hazırlanmış bu ürün sizlerin sağlığında destek olabilmek amacıyla satışa çıkarılmıştır.

Nasıl kullanılmalıdır?

Tam anlamıyla faydasını görebilmek için en az 3 kutu bitirilmesi gereken ve kutuların içlerinde 90 kapsül barındırmaktadır. 8 saatte 1 kapsül olmak kaydıyla günde 3 tane içilmesi önerilmektedir. Ama kan sulandırıcı ilaç kullanan kişiler yada 60 yaş üzeri kişilerin 12 saatte 1 kapsül yani günde 2 adet kullanması önerilir. Sağlık sorunlarında ilaçların yanı sıra nebati destekleyiciler sizlere bu sorunlarınızı atlatmanızda büyük fayda sağlayacaktır. Panax kullanımı; Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Be Sociable, Share!    Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )