panax
7/24 Panax Bilgi ve Sipariş
0212521 4600

Bu sayfa; Kibarlı markasının ilk uzmanlarından olan “Dr. Mustafa Eraslan” hakkında sorularınıza yanıt bulabilmeniz için, Kibarlı ürünleri yetkili satış sitesi panax.net tarafından hazırlanmıştır.

Orjinal Dr. Mustafa Eraslan Kibarlı ürünlerini inceleyebilir, satın alabilirsiniz. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Mustafa Eraslan ürünlerinden sipariş vermek için aşağıda bulunan sipariş formunu kullanabilirsiniz. Ayrıca, Dr. Mustafa Eraslan ve Kibarlı ürünleri hakkındaki tüm sorularınızı müşteri hizmetleri hattımız ve iletişim sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz.

Türkiye’nin yakından tanıdığı eski Kibarlı uzmanlarımızdan Dr. Mustafa Eraslan kimdir? Mustafa Eraslan Kibarlı ürünleri nelerdir?

Dr. Mustafa Eraslan Hakkında

İstanbul’da 7.04.1963 yılında doğan Mustafa Eraslan, lise dönemine kadar olan eğitimini yine İstanbul’da almıştır.

Orta öğretim sınavında derece aldı ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinde okudu.

Dr. Mustafa Eraslan, Trabzon’da bulunan Karadeniz Teknik Üniversitesinden 1989 yılında yüksek bir not ortalaması ile mezun oldu.

İç hastalıklar ihtisasını yurt dışında yaptıktan sonra alternatif tedavi yöntemlerini araştırmaya başladı.

Çeşitli ülkelerde bir çok eğitim programına katılan Mustafa Eraslan, İbni Sina gibi tıp alimlerinin uygulamalarını araştırdı.

Tüm bunlardan sonra ise bitkisel takviyeler hakkında çalışmalarına başladı.

Mustafa Eraslan Ürünleri

Dr. Mustafa Eraslan, Kibarlı uzmanları ile birlikte birçok Kibarlı ürününde çalışmalar yaptı.

Eski Kibarlı uzmanlarından Dr. Mustafa Eraslan’ın en çok ilgi gören gıda takviyesi ürünlerinden biri Kibarlı Panax diyebiliriz. Sitemizde Panax ile birlikte ikili set olarak alabileceğiniz Kibarlı Reishi Mantarı ise Dr. Mustafa Eraslan ürünlerinden en çok tercih edilen ikinci üründür.

Dr. Mustafa Eraslan’ın katkıda bulunduğu tüm Kibarlı ürünlerine Kibarlı Ürünleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Mustafa Eraslan ürünleri hakkında tüm sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Orjinal Mustafa Eraslan ürünlerinden hızlıca sipariş vermek için aşağıdaki sipariş formunu kullanabilirsiniz.

Mustafa Eraslan Kibarlı Ürünleri Sipariş FormuSitemizden alacağınız tüm Dr. Mustafa Eraslan ürünleri orjinal ürünlerdir. Panax.net sitemiz, Mustafa Eraslan Kibarlı ürünleri resmi satış sitesidir.